USKLADNĚNÍ

Uskladníme pneumatiky či celá kola

Ne každý řidič má možnost uskladnění čtyř i více pneumatik a právě proto nabízíme sezonní uskladnění pneumatik a disků ve svém skladu, kde budou bezpečně uloženy až do přezutí na další sezonu. Zkontrolujeme jejich technický stav, pneu umyjeme a připravíme na další sezonu.

Opravdu ušetříte tím, že na zimu či léto převážíte tam a zpět kola na přezutí? Tahat kola ze sklepa do sklepa není nic příjemného a ve sklepě či garáži vám kola jen překáží. Opravdu vám za to stojí špinavé ruce popřípadě špinavý interiér kufru auta? Využijte naše prostory k celoročnímu uskladnění vašich kol či pneumatik. Šetříte čas hned dvakrát! Poprvé převozem tam i zpět, podruhé tím, že u nás strávíte pouze nezbytně nutnou dobu na obutí již vyvážených a připravených kol. Veškeré potřebné práce se totiž udělají během přípravy na následnou sezonu. Vy si jen přijedete pro vyvážená, umytá a zkontrolovaná kola.

Pneumatiky skladujeme pouze v suchém a dobře větraném prostředí, kde se nevyskytují žádné chemické látky, které by měly neblahý vliv na jejich strukturu. Venkovní prostředí, které není chráněno před slunečním žárem, způsobuje oxidaci pneumatik. Proto jsou Vaše pneu uskladněny ve speciálním skladu.