Nestandardní služby nebo služby, které nejsou uvedeny v ceníku budou řešeny dohodou. V každém případě od nás můžete očekávat vstřícný a profesionální přístup – tedy odhad ceny předem (alespoň rámcový) a teprve poté zahájení servisních prací.

Čas je pouze orientační, přesnější údaj vám podle znečištění a velikosti sdělíme až po prohlídce a konzultaci.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH ve formátu klasická velikost auta/SUV/Minivan

Program 1 exteriér: 370,- / 460,- / 500,- Kč – 30-40 minut Ruční mytí, odstranění hmyzu, oplach (bez prahů)

Program 2 interiér: 660,- / 760,- / 820,- Kč – 50-80 minut

Vysávání koberců a sedaček včetně zavazadlového prostoru, čištění a ošetření palubní desky a vnitřních plastů, provonění 680,- / 850,- / 920,- Kč, 70-90 minut

Ruční mytí karoserie a prahů, sušení, odstranění hmyzu, mytí disků, vysávání interiéru bez zavazadlového prostoru, mytí a leštění vnějších oken včetně zrcátek + aplikace tekutých stěračů.

Program 3 – 860,- / 1080,- / 1160,- Kč – 70-90 minut

Ruční mytí karoserie a prahů, sušení, odstranění hmyzu, mytí disků a ošetření pneu, mytí gumových koberečků, vysávání interiéru bez zavazadlového prostoru, mytí a leštění vnějších oken včetně zrcátek a aplikace tekutých stěračů. Provonění interiéru.

Program 4 – 1140,- / 1430,- / 1540,- Kč – 90-120 minut

Ruční mytí karoserie a prahů, sušení, odstranění hmyzu, mytí disků a ošetření pneu, mytí gumových koberečků, vysávání interiéru včetně zavazadlového prostoru, mytí a leštění vnějších i vnitřních oken včetně zrcátek a aplikace tekutých stěračů. Provonění interiéru.

Program 5 – 2 930,- / 3660,- / 3950,- Kč – 5 až 7 hodin

Ruční mytí karoserie a prahů, sušení, odstranění hmyzu, mytí a ošetření disků a pneu, mytí gumových i textilních koberečků, vysávání interiéru včetně zavazadlového prostoru. Tepování textilního interiéru chemickou cestou včetně zavazadlového prostoru. Čistění a ošetření plastových částí interiéru i exteriéru + palubní deska. Mytí a leštění vnějších i vnitřních oken včetně zrcátek a aplikace tekutých stěračů. Provonění interiéru.

Program 6 – 4320,- / 5400,- / 5830,- Kč, 1 den (Nejlépe přes noc)

Ruční mytí karoserie a prahů, sušení, odstranění hmyzu, mytí disků a ošetření pneu, mytí gumových i textilních koberečků, vysávání interiéru včetně zavazadlového prostoru. Tepování textilního interiéru chemickou cestou včetně zavazadlového prostoru a sedaček. Čistění a ošetření plastových částí interiéru i exteriéru + palubní deska. Mytí a leštění vnějších i vnitřních oken včetně zrcátek a aplikace tekutých stěračů. Provonění interiéru. Dekontaminace karoserie a její voskování keramickým voskem. Mytí, leštění a konzervace alu disků keramickým protektorem.

Program keramický vosk – 4-8 000,- v závislosti na velikosti auta, Minimálně 6 hodin přes noc

Mytí a sušení karoserie, dekontaminace, aplikace tvrdého GS27 Cire vosku (50/50 syntetika/přírodní), leštění, aplikace keramické vrstvy, vytvrzení přes noc, aplikace 2. keramické vrstvy, nanesení ceramic sealantu, zakončení vrstvou keramického vosku a leštění.

Program keramický vosk s broušením laku – 14-26 000,- v závislosti na velikosti auta, 1-3 dny

Mytí a sušení karoserie. Vybroušení a následné 4 krokové leštění laku, renovace světlometů, aplikace tvrdého GS27 Cire vosku (50/50 syntetika/přírodní), leštění, aplikace keramické vrstvy, vytvrzení přes noc, aplikace 2. keramické vrstvy, nanesení ceramic sealantu, zakončení vrstvou keramického vosku a leštění.

Komplet program – 21-36 000,- Kč v závislosti na velikosti auta, 2-4 dny

Ruční mytí karoserie a prahů, sušení, odstranění hmyzu, mytí disků a ošetření pneu, nanesení ochranné vrstvy na Alu disky, mytí a desinfekce gumových i textilních koberečků, vysávání interiéru včetně zavazadlového prostoru. Tepování textilního interiéru chemickou cestou včetně zavazadlového prostoru a sedaček (i kožených). Čistění a ošetření plastových částí interiéru + palubní deska. Desinfekce interiéru včetně klimatizace. Mytí a leštění vnějších i vnitřních oken včetně zrcátek a aplikace tekutých stěračů. Provonění interiéru. Vybroušení a následné 4 krokové leštění laku, renovace světlometů, aplikace tvrdého GS27 Cire vosku (50/50 syntetika/přírodní), leštění, aplikace keramické vrstvy, vytvrzení přes noc, aplikace 2. keramické vrstvy, nanesení ceramic sealantu, zakončení vrstvou keramického vosku a leštění. Ošetření plastových a chromových částí exteriéru.

Pokud si z naší nabídky nevyberete, není problém se zastavit a sestavit vám individuální program.

Jednotlivé úkony

Čištění interiéru včetně klimatizace ozonem – 330,- Kč
Čištění interiéru včetně klimatizace chemickou cestou – 640,- Kč
Čištění a leštění oken, aplikace tekutých stěračů – 480,- Kč
Vysávání interiéru včetně zavazadlového prostoru – 380,- Kč
Čištění a konzervace vnitřních plastů (bez palubní desky) – 320,- Kč
Čištění a konzervace vnitřních plastů včetně palubní desky – 440,- Kč
Čištění a konzervace vnějších plastů – 250,- Kč
Čištění a impregnace kožených sedaček – 860,- Kč
Odstranění chlupů z interiéru – 650,- Kč
Tepování stropu, podlahy, sedaček – 900,-/750,- Kč
Mytí, čištění a ošetření Alu disků a pneu – 550,- Kč
Mytí motoru (bez záruky) – 660,- Kč