Vybavení našeho pneuservisu

Přezouvání a vyvažování kol v našem pneuservisu probíhá na špičkovém pneu vybavení českého výrobce GOLEMTECH

Součástí každého pneuservisu by dnes měly být Vyvažovačky kol. Nesprávně vyvážená kola mohou způsobovat vibrace, které se přenášejí do volantu i celého vozu, což je velice nepříjemné. Nevyvážená kola ale také způsobují větší opotřebení pneumatik a následně i některých podvozkových částí. Vyvažovačky disků dokáží jednoduše nevyvážení změřit a určit umístění závaží. Kola je vhodné vyvažovat samozřejmě při každém přezouvání, ale také při každé montáži již nazutých pneumatik na vozidlo, popř. preventivně po ujetí určitého počtu kilometrů. Nutností pro vybavení každého pneuservisu jsou také Zouvačky pneumatik. Vyzouvání a nazouvání pneumatik pomocí různých páčidel si dnes lze už jen těžko představit.

v03.jpg-aVyvažovačka TW03 LCD 3D

Autoamatická vyvažovačka s elektronickým měřením všech rozměrů kola 3D, LCD monitorem a laserovým určením polohy závaží.

Automatická vyvažovačka Golemtech TW03 ve výbavě našeho pneuservisu je určena pro rychlé a přesné vyvažování kol osobních a lehčích dodávkových vozidel. Elektronicky měří a vkládá všechny tři rozměry potřebné k vyvažování. Veškeré operace se provádějí pomocí grafického průvodce, který naviguje obsluhu přes LCD monitor.

 

Zouvačka s pomocným ramenem TC03

zouvacka-automaticka-tc03

Dvourychlostní automatická zouvačka Golemtech pro montáž a demontáž pneumatik osobních a lehkých užitkových automobilů. Model pro profesionální použití vybavený tlakovým dělem, pneumaticky ovládaným sklopným ramenem a pneumaticky ovládaným posuvem a zdvihem montážní patky. Nový model má navíc dvě rychlosti otáčení montážního stolu a zesílenou konstrukci použitím šestihranu na uchycení montážní hlavy.

Součástí stroje je pomocné montážní rameno.

Pomocné montážní rameno “uni roller” je nepostradatelným pomocníkem při montáži pneu sportovních vozů, nízkoprofilových pneumatik či pneu s velmi tuhou patkou, kdy je montáž obvyklým způsobem značně náročná, ne-li nemožná. Přítlak kladek (kompletní sada je součástí dodávky) je zajištěn vestavěným pneumatickým pístem, snadno ovládaným z místa obsluhy. Pracovní tlak 8 bar.

 

automaticka-zouvacka-robotBezpáková zouvačka 10“-32“ ROBOT

Plně automatická dvourychlostní bezpáková zouvačka. Speciálně vyvinutá pro run-flat a nízkoprofilové pneu.
Špičkové zařízení Golemtech patří do nejvyšší kategorie tzv. bezpákových zouvaček. Pomocí této plně automatické zouvačky je možno efektivně a bez rizika jakéhokoliv poškození přezouvat všechna kola osobních a lehkých užitkových vozidel až do průměru 32“. Bezpáková zouvačka Golemtech ROBOT je určena speciálně pro práci s nízkoprofilovými, nebo run-flat pneumatikami, kde při použití klasického modelu zouvačky hrozí poškození pneu, nebo disku.